Hemoroidy sa skutočne musia liečiť!

Autor: Doktor PRO | 13.11.2017 o 10:58 | Karma článku: 1,85 | Prečítané:  629x

Liečiť hemoroidy? "Áno! – poviete si – lenže ako?!" Všetky metódy už boli vyskúšané: aj recepty ľudovej medicíny, aj pijavice, ale aj známe lekárske prostriedky. 

Avšak, choroba neustúpila a stále trápi a nenecháva žiadnu šancu na uzdravenie.

Nechceme Vám káziť náladu, ale je možné, že choroba už prešla do štádia, v ktorom bude liečba náročná, aj keď sa o to postará odborník. A v tomto prípade naozaj nemáte na výber inú možnosť, len si nájsť dobrú kliniku a lekára, ktorému by ste zverili svoje zdravie.

V žiadnom prípade sa neodporúča chorobu zanedbávať. Nechceme Vám vytýkať ani odsudzovať Vaše úsilie alebo samostatné pokusy o liečbu ... Sú prijateľné, ale len ako prvé opatrenia na odstránenie bolesti a nepohodlia. Ďalšou dôležitou a nevyhnutnou podmienkou pre uzdravenie je návšteva proktológa – odborníka na ochorenia konečníka (hemoroidy, análna trhlina, paraproktitída atď.). Práve odborník by mal potvrdiť diagnózu: pod príznakmi hemoroidov sa môžu skrývať ďalšie vážne ochorenia hrubého čreva.

Aké moderné metódy liečby hemoroidov BEZ OPERÁCIE existujú a nakoľko sú účinné?

Moderné medicínske inštitúcie, ktoré sa špecializujú na proktológiu, praktizujú tieto miniinvazívne (bezkrvné) metódy liečby:

  • Infračervená fotokoagulácia je rýchla, bezbolestná a účinná metóda pôsobenia na hemoroidálne uzly pomocou vysokej teploty, ktorá spôsobuje nekrózu uzla a jeho  následné otpadnutie.
  • Ligácia hemoroidov latexovými krúžkami je najpopulárnejšou metódou liečby hemoroidov, ktorá umožňuje liečiť aj tie najzanedbanejšie hemoroidy. Na stopku hemoroidného uzla je umiestnený latexový krúžok. Po 7-10 dňoch sa uzol odtrhne.

V niektorých prípadoch sa uplatňuje kombinovaná liečba pomocou niekoľkých metód.

            Odborníci medzinárodnej medicínskej siete DoktorPRO Bratislava aktívne využívajú uvedené metódy vo všetkých pobočkách po celom svete. Hlavným a azda jediným výsledkom hodnotenia účinnosti týchto metód sú príbehy tisícov pacientov o ich skúsenostiach s chorobami a ich nadšené priznania: "Ľutujeme len to, že sme skôr nevedeli o existujúcich metódach, ako aj kam sa máme obrátiť a komu dôverovať. Je ťažké si predstaviť, že tisíce našich "kamarátov v nešťastí" podstupujú chirurgické operácie a bolestivé, náročné obdobie rekonvalescencie, keď vieme, že existuje možnosť zbaviť sa hemoroidov BEZ OPERÁCIE a BEZ BOLESTI”. Väčšina bývalých pacientov kliniky zaraďuje k hlavným výhodám podstúpenia vyššie uvedených metód liečby taktiež plné zachovanie práceschopnosti. Po návšteve lekára v určenom a pre Vás vhodnom čase sa môžete vrátiť k svojim záležitostiam, k rodine. Kolegovia v práci si ani nevšimnú vašu neprítomnosť. Navyše, sami si ani neuvedomíte, ako rýchlo sa zbavíte ochorenia, ktoré Vám ešte donedávna neumožňovalo pokojne žiť. Objednanie k lekárovi prebieha telefonicky na čísle 0800-200-000.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Drucker: Mnohým v zdravotníctve nezáleží na zmenách, len na nich samých

Necítim krivdu za to, že ma kritizujú, lebo námorník sa nemôže sťažovať na rozburené more, vraví minister zdravotníctva TOMÁŠ DRUCKER.


Už ste čítali?